درشش ماهه نخست سال جاری با 40% رشد نسبت به زمان مشابه سال قبل سه هزار دستگاه کنتور آب در شهر ورامین تعویض شد
طی شش ماه نخست سال جاری با چهل درصد رشد نسبت به زمان مشابه سال قبل ، سه هزار دستگاه کنتور آب از کار افتاده شهر ورامین تعویض شده است .
 مدیر امور آب و فاضلاب ورامین با اعلام خبر فوق در این خصوص گفت :‌ در راستای اهداف عالی شرکت و به منظور کاهش میزان آب به حساب نیامده و بهینه سازی مصرف آب ، تعویض کل کنتور های از کار افتاده شهر ورامین تا پایان امسال در دستور کار این امور قرار دارد .
عزت الله موسوی در ادامه توضیح داد در بررسی آمار قرائت کنتور مبنی بر خرابی تعدادی از کنتور های مورد استفاده مشترکین شهر ورامین ، مراتب مورد بازدید کارشناسان مربوطه این امور قرار گرفته و تا کنون تعداد 3 هزار دستگاه کنتور از کار افتاده این شهر شناسایی و تمامی آنها تعویض شده است .
موسوی افزود :‌این در حالی است که طی شش ماه نخست سال گذشته دو هزار و دویست دستگاه کنتور های از کار افتاده تعویض شد بنا براین با تعویض سه هزار کنتور خراب در شش ماهه نخست سال جاری می توان گفت این بخش رشد40 درصدی داشته است .
وی همچنین خاطر نشان کرد :‌ با تعویض سه هزار دستگاه کنتور از کار افتاده ، تعیین میزان مصرف دقیق آب و کنترل مصرف مشترکین برای این امور امکان پذیر خواهد بود .
مدیر آب و فاضلاب ورامین در پایان با اشاره به فرا رسیدن فصل سرما از مشترکان این شهر خواست کنتورهای آب را جهت جلوگیری از ترکیدگی با عایق مناسب همچون پشم شیشه ، گونی و . . . بپوشانند.
/ 0 نظر / 5 بازدید