به میزبانی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی

جلسه شورای معاونین بهره برداری آبفای استان تهران برگزارشد

جلسه شورای معاونین نظارت بربهره برداری شرکت آب وفاضلاب استان تهران در محل ستاد شرکت آبفای جنوب شرقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران:در این جلسه که معاون نظارت بربهره برداری آب وفاضلاب استان تهران،مدیرعامل شرکت میزبان و معاونین بهره برداری  شرکتهای اقماری حضور داشتند،عملکرد هشت ماهه شرکت ها مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

این گزارش می افزاید:در ابتدای این نشست مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین،عملکرد حوزه بهره برداری شرکت متبوع خود را مطلوب دانست و افزود: با پیگیری و تلاش معاونت و مدیران حوزه بهره برداری شرکت طی یک سال گذشته ، اقدامات خوبی در بخش اصلاح شبکه آبرسانی در راستای کاهش هدر رفت آب در اکثر شهرهای تحت پوشش شرکت صورت گرفت.

مهندس منصورجنتی کاهش 10درصدی انرژی برق را در تاسیسات آبرسانی شرکت از دیگر عملکرد شاخص و برجسته این معاونت برشمرد و اظهار داشت:امیدواریم  این نوع فعالیتها ادامه داشته و شاهد خلاقیت و برنامه های جدید در پیشبرد اهداف سازمانی در این حوزه باشیم.

همچنین در این نشست معاون نظارت بر بهره برداری آبفای استان تهران طی سخنانی ضمن تاکید بر اهمیت فعالیتها درحوزه بهره برداری ،اظهار داشت:بدان جهت که آب و منابع تامین آن بسیار کمیاب و محدود می باشد،همه ما باید با برنامه ریزی دقیق و مدون در جهت کاهش هدر رفت آب اقدام و حرکت نمائیم.

مهندس علیرضا نوذری پور  همچنین در خصوص تکمیل و تجهیز یگان های پست امداد و برنامه ریزی لازم جهت رفع مشکلات تامین آب برای سالهای آتی تاکید داشتند.

معاون نظارت بربهره برداری آبفای استان تهران با اشاره به راه اندازی سیستم GISنقشه برداری هوایی در منطقه خاورشهر خواستار  استقرار این سیستم  در دیگر شهرهای آبفای جنوب شرقی شد.

/ 0 نظر / 3 بازدید