در شهرستان قرچک

افت فشار آب در شبکه توزیع  شهرک طلائیه برطرف شد

با اجرای عملیات تعویض 20دستگاه از شیرفلکه های فرسوده و قدیمی در شهرک طلائیه شهرستان قرچک مشکل افت فشار آب در این منطقه حل شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای شهرستان قرچک گفت:در راستای برنامه اجرایی شهر محوری ، بیست دستگاه از شیر فلکه های فرسوده وقدیمی شبکه توزیع در شهرک طلائیه در اقطار 63 الی 250 میلیمتری،  تعویض و کیفیت آبرسانی به مشترکین ارتقا یافت.

علی جعفری نسب افزود :با هدف خدمات رسانی مطلوب به همشهریان، تقویت فشار شبکه و افزودن تعداد زون های فشاری در منطقه شهرک طلائیه ، از ابتدای سال تاکنون تعداد 20 دستگاه از شیر فلکه های فرسوده وقدیمی پس از بیست سال تعویض شدند.

جعفری نسب خاطرنشان کرد: با توجه به این که شیر فلکه های مذکور در زیر خاک و زمین قرار گرفته بودند به منظور اجرایی نمودن طرح پدافند غیرعامل در تاسیسات آبرسانی،دسترسی آسانتر و حفاظت از شیر فلکه ها عملیات دریچه چینی نیز انجام شد.  

وی  در پایان با اشاره به این مطلب که این اقدام همچنین در راستای مدیریت شبکه انجام شده ،‌ افزود :با تعویض این شیر فلکه ها، علاوه بر کاهش زمان رفع حوادث و هدر رفت آب ، باعث تقویت مدیریت شبکه شهری و تسهیل در امر آبرسانی شده و امکان بهره مندی و رضایتمندی  مشترکین این منطقه را از فشار مطلوب در شبکه به دنبال داشته است.

 

/ 0 نظر / 24 بازدید