درآبفای قرچک

کارگاه آموزشی با موضوع فضای مجازی و استحکام خانواده برگزار شد

با همکاری فرماندهی انتظامی قرچک کارگاه آموزشی فضای مجازی و استحکام خانواده در امور آبفای این شهرستان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران: این کارگاه آموزشی در محل نمازخانه امورآبفای قرچک با حضور تمامی کارکنان تشکیل و در ابتدا سروان اسماعیلی معاون اجتماعی نیروی انتظامی این شهرستان به بیان مطالبی درباره فضای مجازی و مضرات آن پرداخت.

درادامه این دوره آموزشی معاون اجتماعی ناجا در شرق استان تهران درزمینه آسیب های ماهواره در زندگی فردی و اجتماعی خانواده ها نکاتی  را آموزش داد و تصریح کرد:استفاده از ماهواره سبب از هم پاشیدن بنیان خانواده وعدم رعایت عفت و حجاب  بانوان می شود.

سروان اصفهانی افزود:یکی دیگر از آسیب ها که خانواده ها با آن درگیر می باشند فضای مجازی و استفاده نادرست از آن می باشد که در صورت عدم آگاهی فرزندان تبعات سنگینی برای خانواده در پی خواهد داشت و  با توجه این که اکثر این شبکه ها متصل به سازمان های جاسوسی بوده ما اطلاعاتی را ناخواسته  و از روی عدم آگاهی در اختیار آنها قرار خواهیم داد.

 این گزارش می افزاید در پایان این کارگاه  بصورت پرسش و پاسخ و تبادل اطلاعات بین کارمندان و اساتید برگزارشد و مدیرآبفای شهرستان قرچک از تلاش پرسنل و فرماندهان ناجا در شرق استان تهران نسبت به براقراری امنیت و نظم اجتماعی و ارتقاء سطح آگاهی در زمینه تهدیدات فضای مجازی قدردانی نمود.

شایان ذکر است در پایان مقرر گردید تفاهم نامه ای مابین آبفای قرچک و فرماندهی محترم ناجا در این شهرستان جهت همکاری در زمینه های اجتماعی،رفاه خانواده و پرسنل امضاء و به مرحله اجرا برسانند.

/ 0 نظر / 87 بازدید