روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٢:۱٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٢٤
 

در نشست مدیرعامل آبفای جنوب شرقی با شهردار و اعضای شورای شهر

فرون آباد طرح‌های آبرسانی و فاضلابی این شهر مورد بررسی قرار گرفت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران به همراه مدیر آبفای شهرستان پاکدشت با اعضای شورای شهر فرون آباد وشهردار این شهردیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران: در این جلسه که رئیس آبفای فرون آباد نیز حضور داشت ضمن ارائه گزارش تأمین و توزیع آب شرب شهروندان، مباحثی شامل خارج نمودن بافت‌های فرسوده، اجرای طرح‌های آبرسانی و فاضلابی مورد بررسی طرفین قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی با بیان این مطلب که مدیریت مصرف و نوسازی شبکه‌های آبرسانی از برنامه‌های اساسی شرکت آبفا است، خاطرنشان کرد: با توجه به این که خطوط و بافت فرسوده و قدیمی آبرسانی سبب هدر رفت و تلفات آب می‌شوند و با عنایت به این که با شرایط خشکسالی در کشور و بویژه در منطقه جنوب شرق استان تهران روبرو هستیم اجرای طرح مدیرت مصرف، پهنه بندی و نوسازی خطوط آبرسانی در فرون آباد بسیار حائز اهمیت است و امیدواریم مجوزهای لازم برای توسعه شبکه درمناطق الحاقی شهر صادرشود.

مهندس علیرضا کارگری در ادامه به فاز دوم انتقال آب ماملو به شهرهای جنوب شرق استان تهران اشاره کرد و افزود: بر اساس مطالعات مصوب، طرح انتقال آب سدماملو به شهرهای جنوب شرق ازجمله شهر فرون آباد نیزهمزمان با احداث مدول دوم تصفیه خانه میسرمی شود.

مهندس کارگری همچنین در خصوص اجرای طرح فاضلاب شهر فرون آباد افزود: بر اساس مطالعات مصوب ،هم‌زمان با اجرای طرح فاضلاب شهری فرون آباد ، ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب مشترک شهر پاکدشت نیز انجام می‌شود و هم‌اکنون زمین تصفیه‌خانه تملک شده و مجوزهای لازم برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی با روش (BOT) در حال انجام است و پس از انتخاب پیمانکار، عملیات اجرای طرح آغاز می‌شود.