روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٧:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۱٧
 

استمرار ارتقای خدمات آبرسانی شهری در باقرآباد

با اجرای عملیات اصلاح و نوسازی خطوط شبکه توزیع شهری

بهبود خدمات آبرسانی در برخی از مناطق باقرآباد با اجرای عملیات اصلاح و بازسازی خطوط شبکه توزیع آب شهری ارتقا یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر امور آبفا باقرآباد گفت: به‌منظور ارتفای خدمات‌رسانی مطلوب‌تر، تأمین و توزیع آب شرب موردنیاز شهروندان به‌صورت مستمر پروژه‌های عمرانی مختلفی شامل حفرو تجهیز چاه‌ها، اجرای خطوط انتقال، اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب مطابق برنامه زمان‌بندی‌شده اجرا می‌شود.

محمد گودرزی در ادامه افزود: دو موضوع مدیریت مصرف و فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب طی سالیان اخیر با توجه به استمرار خشک‌سالی و محدودیت منابع آب مورد تأکید متولیان حوزه آب و از برنامه‌های اساسی شرکت‌های آبفا می‌باشد و در این راستا پروژه‌های آب‌رسانی به‌صورت مستمر و به‌رغم محدودیت‌های مالی جهت تأمین آب و مدیریت مصرف انجام می‌گیرد.

وی با اشاره به این‌که اجرای عملیات نوسازی خطوط فرسوده و پهنه‌بندی شبکه آب‌رسانی نقش مهمی در اجرای طرح مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب دارد، خاطرنشان کرد: با عنایت به برنامه‌ریزی و اقدامات انجام‌شده خطوط فرسوده و قدیمی که سبب هدر رفت آب و افت فشار شبکه می‌شوند با اجرای عملیات اصلاح و نوسازی از مدار آب‌رسانی باقرآباد خارج می‌شوند.

گودرزی افزود: در پی شناسایی خطوط فرسوده در مناطق و کوچه‌های صنوبر 3 و 4 باقرآباد با اجرای عملیات اصلاح شبکه ولوله گذاری جدید از مدار آب‌رسانی خارج شدند و بهبود خدمات آب‌رسانی به ساکنین این منطقه ارتقا یافت.