روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٦:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/٢٦
 

جلسه شورای معاونین و تودیع و معارفه

سرپرستان جدید حراست و اداره شریف‌آباد در آبفای جنوب شرقی برگزار شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با صدور احکامی سرپرستان جدید دفتر حراست وامورمحرمانه شرکت و اداره شریف‌آباد را منصوب کرد.

مهندس علیرضا کارگری طی حکمی آقای علی وحدانیان را به‌عنوان سرپرست جدید دفتر حراست معرفی و از خدمات آقای میر محمد حسینی درمدت همکاری با شرکت تقدیر وبرای وی درسمت جدید باعنوان مدیر حراست شرکت آبفای شرق استان تهران آرزوی موفقیت کرد.

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی همچنین آقای رسول شکر زاده را با صدور حکمی به‌عنوان سرپرست جدید اداره آبفای شریف‌آباد منصوب کرد.

در جلسه شورای معاونین و تودیع معارفه سرپرستان جدید دفتر حراست و اداره آبفای شریف‌آباد که در محل ستاد مرکزی شرکت برگزار شد مدیرعامل شرکت، مدیر دفتر حراست و امور محرمانه آبفای استان تهران، معاونین و مدیران امورات وادارات تابعه حضور داشتند.

مدیر دفتر حراست آبفای استان در این جلسه با تقدیر و قدردانی از مدیرعامل و مدیر دفتر حراست شرکت به سبب فعالیت‌ها و اقدامات انجام‌شده، اظهار داشت: در مدت‌زمان هفت سال و نیم که آقای میر محمد حسینی مدیریت دفتر حراست و محرمانه شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران را بر عهده داشت با کمترین تنش آبی و اجتماعی روبرو بودیم.

مهدی حسین پور در ادامه با آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید دفتر حراست شرکت، افزود: کار و فعالیت در حوزه حراست و امور محرمانه از اهمیت خاصی برخوردار است و مدیران و کارشناسان در این بخش می‌توانند با ایفای نقش کنترلی و امنیتی در دست بابی و پیشبرد هرچه سریع‌تر اهداف سازمانی فعالیت نمایند.