روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱٢:۱٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/٦/٢۱
 

در تابستان سال 95

نزدیک به سه هزار متر شبکه‌های آب‌رسانی ورامین بازسازی شدند

عملیات اصلاح شبکه آب‌رسانی به طول 2800 متر در شبکه توزیع آب شهری ورامین انجام شد و کیفیت آب‌رسانی به شهروندان ارتقا یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای شهرستان ورامین گفت: در راستای ارتقای خدمات آب‌رسانی به شهروندان و باهدف اجرایی نمودن طرح مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب، عملیات اصلاح و نوسازی شبکه‌های فرسوده در تابستان سال جاری با موفقیت انجام شد و اهداف موردنظر محقق گردید.

علیرضا علیکایی در ادامه بابیان این‌که شبکه‌های فرسوده و قدیمی مشکلاتی را در امر آب‌رسانی مطلوب ایجاد می‌نمایند خاطرنشان کرد: در این عملیات اصلاح و پهنه‌بندی نزدیک به سه هزار متر از خطوط فرسوده و قدیمی از مدار بهره‌برداری خارج ولوله‌های جدید باکیفیت استاندارد وارد شبکه آب‌رسانی شهر ورامین شدند.

وی نتایج حاصله از اجرای طرح اصلاح و پهنه‌بندی شبکه آب‌رسانی را این‌چنین تصریح کرد: با اجرای این عملیات علاوه بر مدیریت مصرف و جلوگیری از هدر رفت آب، شاهد تنظیم فشار و کاهش آمار حوادث و شکستگی شبکه هستیم.

علیکایی اضافه نمود: هم‌زمان با اجرای عملیات اصلاح شبکه بیش از 500 رشته از انشعابات فرسوده مشترکین نیز استانداردسازی شدند.