روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱۸
 

 انشعابات غیرمجاز آب در خیابان کارتن‌سازی پاکدشت قطع شدند

با پیگیری و تلاش پرسنل آبفای پاکدشت تمامی انشعابات غیرمجاز آب در منطقه کارتن‌سازی کشف و جمع‌آوری شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای شهرستان پاکدشت گفت: با توجه به لزوم مدیریت تلفات و نظر به محدودیت منابع آبی و چالش‌هایی که انشعابات غیرمجاز در امر آب‌رسانی مطلوب به شهروندان ایجاد می‌نمایند آبفای پاکدشت به‌صورت شبانه‌روزی و با راه‌اندازی اکیپ تخلفات آب این نوع انشعابات را کشف و قطع می‌کند و افراد خاطی را به مراجع قانونی معرفی می‌نماید.

علی ولی بغدادی در ادامه بابیان این‌که متأسفانه افرادی که به‌صورت غیرمجاز از آب شبکه بهره‌برداری می‌کنند خسارات سنگینی به شبکه آب‌رسانی وارد می‌کنند، افزود:15 رشته انشعاب غیرمجاز در منطقه کارتن‌سازی که در بخش باغ ویلا و آبیاری فضای سبز مصرف می‌شدند از سوی کارکنان این امور شناسایی و در کمترین زمان ممکن نسبت به قطع و جمع‌آوری انشعابات اقدام گردید.

وی تصریح کرد: تمامی انشعابات غیرمجاز منطقه مذکور از قطر بالایی برخوردار بودند و سبب تلفات، هدر رفت آب شرب شهروندان و افت فشار شبکه توزیع شهری می‌شدند و با اقدامات انجام‌شده، قطع و جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز این مشکلات برطرف گردید.

مدیر آبفای شهرستان پاکدشت در پایان با اشاره به گرمای فصل تابستان و افزایش مصرف آب ضمن این‌که از شهروندان این شهر درخواست نمود که از استفاده غیرمجاز آب جدا پرهیز نمایند خواستار صرفه‌جویی و مصرف بهینه این مایه حیاتی شد.