روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱:۱٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/۱٢/٢۳
 

در شرکت آبفای جنوب شرقی

نشست مدیران دفاتر حراست آبفای استان تهران  برگزار شد

در  اسفندماه سال جاری  به میزبانی شرکت آبفای جنوب شرقی جلسه هم اندیشی مدیران دفاتر حراست آبفای استان تهران تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی: در این نشست مدیر دفتر حراست شرکت مهندسی آبفای کشور،مدیر دفتر حراست آبفای استان تهران،مدیرعامل شرکت میزبان و مدیران دفاتر حراست شرکت های زیرمجموعه آبفای استان تهران حضور داشتند.

در ابتدای این نشست مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین،اظهار داشت: مدیران و کارشناسان دفاتر حراست از عوامل کنترلی و امنیتی شرکت ها محسوب می شوند و در واقع بعنوان بازوی نظارتی مدیران عامل در پیشبرد اهداف سازمانی فعالیت می نمایند.

مهندس علیرضا کارگری در ادامه با اشاره به این که  حراست نقش بی بدیلی در ایجاد انگیزه و امنیت روحی در بین کارکنان سازمان ها دارند،خاطرنشان کرد: همانطور که وظیفه اصلی شرکت آب و فاضلاب آبرسانی به مردم شریف است در این مسیر حراست می تواند با انجام وظایف خود یاریگر شرکت آبفا باشد.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی همچنین اخلاق مداری و تواضع،انتقاد پذیری بالا و حفظ حرمت کارکنان را از شاخصه های اصلی حراست بر شمرد و افزود: با برقراری روابط حسنه در فضای  توام با همدلی و همزبانی و همچنین حفظ امانتداری و کمک به دیگران اهداف حراست محقق می شود.

مهندس کارگری همچنین با بیان این که فضای اخلاقی حراست باید پاک و سالم باشد و این امر  با مراقبت و توجه ویژه به اخلاقیات میسر می شود در بخشی از سخنان خود با قرائت وصیت نامه شهید مدافع حرم مهدی ثامنی راد،خاطرنشان کرد: آنچه که ما در سیره اخلاقی این شهید بزگوار از اهالی شهرستان ورامین می بینیم چیزی جز پایبندی به معنویات و بصیرت نیست و نائل شدن به جایگاه والای شهادت ناشی از همین اخلاق مداری شهید ثامنی راد است.

در ادامه این نشست مدیر دفتر حراست آبفای کشور ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت آبفای جنوب شرقی بویژه در بخش حراست،اظهار داشت: اکنون در کشور با تلاش و فعالیت خادمین انقلاب اسلامی و زحمت بی وقفه دولتمردان فضایی بسیار مناسب حاکم است .

محرمی راد افزود: همانگونه که آبرسانی و تامین آب مردم شریف وظیفه اصلی شرکت آبفا و  بسیار حائز اهمیت است حفظ و حراست از تاسیسات و منابع آبی باید بدون دریغ از هیچ گونه تلاشی از سوی ما انجام بشود.

مدیر حراست آبفای کشور خاطرنشان کرد: با عنایت به این که اهم فعالیت ها در این حوزه بصورت نظارتی انجام می شود پس باید بسیار مراقب باشیم عملکرد حراست از سوی دیگران رصد می شود.

در پایان این نشست مدیران حراست شرکت های زیر مجموعه آبفای استان تهران در خصوص مباحث روز  در زمینه فعالیتهای مربوطه به بحث و گفتگو پرداختند.