روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٢:٢٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/۱٠/۱۳
 

 

در سالروز تشکیل شرکت های آب و فاضلاب برگزار شد

نشست صمیمی مدیرعامل آبفای جنوب شرقی با کارکنان پست امداد و سامانه 122

در آستانه فرا رسیدن یازدهم دی ماه سالروز تأسیس شرکت های آب و فاضلاب مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی با کارکنان پست امداد و مرکز ارتباط مردمی 122 دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی: به مناسبت سالروز تأسیس شرکت های آب و فاضلاب نشست مدیرعامل شرکت به همراه معاونین و مدیران با پرسنل پست امداد شهرستان های ورامین، قرچک و سامانه 122 شرکت در فضای بسیار صمیمی برگزار شد و طی این دیدار و گفتگو کارکنان این واحدها به بیان وضعیت کاری و مشکلاتشان پرداختند.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در این نشست، طی سخنانی اظهار داشت: خدمت رسانی و کارکردن در واحد پست امداد آبفا از حساسیت ویژه ای برخوردار است چرا که پرسنل آن وظیفه خطیر امدادرسانی و رفع حوادث را به صورت شبانه روزی به دوش می‌کشند.

مهندس علیرضا کارگری در ادامه با بیان این مطلب که چرخه آبرسانی بدون وقفه و قطعی آب میسرنمی شود مگر با تلاش مضاعف و دلسوزانه کارکنان پست امداد، خاطرنشان کرد: با مشاهده یا گزارش شکستگی و اتفاقات در شبکه آبرسانی اولین کسانی که جهت ترمیم شکستگی و امدادرسانی در محل حادثه حاضر می‌شوند این افراد هستند واز ابتدا تا پایان عملیات از هیچ گونه تلاش و کوششی دریغ نمی‌کنند تا وضعیت آبرسانی به حالت اولیه یا عادی برگردد.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی با اشاره وضعیت و نحوه کاری در واحد پست امداد رعایت مقوله ایمنی را بسیار ضروری دانست و تصریح کرد: فراهم نمودن سلامت و ایمنی این کارکنان بسیار حائزاهمیت است و در اختیارقرار دادان تجهیزات و لباس ایمنی به آنان امری ضروریست.

مهندس کارگری همچنین با اشاره به وضعیت استخدامی و پرسنلی کارکنان پست امداد و بهبود وضعیت معیشتی آنان، اظهار داشت: برای اولین بار از سال جاری با برنامه ریزی‌ها و اقدامات انجام شده و انعقاد قرار داد با شرکت بیمه ایران پرسنل حجمی و نیروی انسانی شرکت نیز در زمان بازنشستگی می‌توانند همانند سایر کارکنان حق سنوات ذخیره شده را دریافت نمایند.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی همچنین از اعطای تسهیلات به پرسنل حجمی و نیروی انسانی خبر داد و تصریح کرد: بر اساس توافق با پیمانکاران نیروهای مذکور طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده مبالغی تحت عنوان تسهیلات وام از محل مطالبات پیمانکار به کارکنان حجمی و نیروی انسانی اعطا می‌شود.