روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱:۳٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/۸/٢٧
 

تشریح عملکرد آبفای شهرستان پیشوا

مجموعه اقدامات آبرسانی انجام شده در شهرستان پیشوا طی هفت ماه نخست سال جاری تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای شهرستان پیشوا گفت: از ابتدای سال 94 تا پایان مهرماه طرح‌های مختلف آب‌رسانی بر اساس برنامه‌ریزی‌ها و پیش‌بینی‌های انجام‌شده مطابق جدول زمان‌بندی‌شده اجرا شد و اهداف موردنظر از اجرای این طرح‌ها محقق گردید.

مرتضی علیکاهی افزود: یکی از اقداماتی که در راستای مدیریت مصرف و جلوگیری از هدر رفت آب از سوی این امور انجام شد اجرای اولویت اول طرح پهنه‌بندی توزیع آب است که طی چندین عملیات اجرایی جداگانه در نقاط مختلف شهر اجرا شد.

علیکاهی در ادامه به روند رشد جمعیت در شهر پیشوا اشاره کرد و تصریح نمود: همزمان با رشد جمعیت و توسعه فضای شهری اجرای طرح توسعه شبکه آب‌رسانی امری ضروری است و به همین منظور از ابتدای فروردین تا پایان مهرماه سال جاری جهت توسعه شبکه توزیع آب شهری دو هزار و 750 متر لوله‌گذاری شد که درمجموع در دو بخش اصلاح و توسعه شبکه آب‌رسانی نزدیک به 6 کیلومتر خطوط آب‌رسانی جدید در پیشوا انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: به‌منظور تأمین آب شرب موردنیاز شهروندان محترم پیشوا دو حلقه چاه جدید در سال جاری حفر، تجهیز و در مدار بهره‌برداری قرار گرفتند.

مدیر آبفای شهرستان پیشوا در پایان به اجرای طرح‌های آب‌رسانی دیگری در هفت ماه نخست امسال اشاره کرد که می‌توان از عملیات مهندسی مجدد یک حلقه چاه آب، اجرای نزدیک به یک کیلومتر خط انتقال آب و استانداردسازی و اصلاح 300 رشته از انشعابات فرسوده مشترکین نام برد.