روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱۱:۱۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٥/٢٢
 

شهر فرون آباد به حوزه خدماتی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران افزوده شد

شهر فرون آباد از توابع شهرستان پاکدشت به حوزه خدماتی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران افزوده شد.    مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با اعلام این خبر گفت: پس از در خواست های مردمی و پیگیری مسئولان ارشد شهرستان پاکدشت مبنی بر افزوده شدن شهر فرون آباد به حوزه خدماتی شرکت آبفای جنوب شرقی این شهر به عنوان سیزدهمین شهر تحت پوشش خدمات آبرسانی ، تحویل این شرکت شد.

منصور جنتی افزود : شهر فرون آباد دارای 25000 نفر جمعیت ، 3500 مشترک ، 3 حلقه چاه مشترک با پنج روستای همجوار و یک حلقه چاه مستقل و 1000 متر مکعب مخزن ذخیره می باشد.مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در خصوص مشکلات فرون آباد جهت آبرسانی اظهار داشت : شهر فرون آباد به دلیل فرسودگی شبکه وانشعابات و وجود انشعابات غیر مجاز و نبود آب مطمئن و کافی دارای مشکلاتی می باشد که امیدواریم که با تلاش مستمر پرسنل و همکاران این شرکت و با یک برنامه ریزی مدون ، و تامین اعتبار لازم جهت حفر و تجهیز چند حلقه چاه و باز سازی شبکه های فرسوده و ساخت مخزن  بتوانیم مشکلات منطقه را کاهش دهیم.

 وی در پایان از همه مسئولان شهرستان پاکدشت به ویژه مردم فهیم فرون آباد خواست جهت ارائه خدمات مناسب و بهبود وضعیت آبرسانی شهر همکاری لازم را با شرکت آب و فاضلاب داشته باشند.