روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۳:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۱٢/٦
 

با حضور  نماینده مردم شریف ورامین،پیشوا و قرچک

عملکرد شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران بررسی شد

عملکرد و پروژه های عمرانی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران طی نشستی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی: در این جلسه که در محل دفتر مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران برگزار شد نماینده مجلس شورای اسلامی و فرمانداران شهرستانهای ورامین،پیشوا،قرچک، مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی و اعضای شورای شهرهای مذکور حضور داشتند، پیرامون  طرح های  آبرسانی اجراشده  و در دست احداث  مناطق جنوب شرق استان تهران مطالبی ارائه شد.

درابتدای این جلسه نماینده مردم شریف شهرستان های ورامین،پیشوا و قرچک طی سخنانی عملکرد شرکت آبفای جنوب شرقی را در امر آبرسانی مثبت ارزیابی کرده و خواستار سرعت بخشیدن به طرح های آبرسانی در دست اجرا شد.

دکتر نقوی در ادامه تاکید داشتند با آماده سازی مقدمات لازم و همچنین اجرای پروژه های مربوطه در خصوص تامین آب، انشاءالله درسال آتی مشکلی ازنظرتامین وتوزیع درشهرستانهای تحت پوشش نداشته باشیم.

در ادامه این گزارش آمده است : از جمله مسایلی که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت طرح های در دست احداث سال آینده شرکت آبفای جنوب شرقی در مناطق تحت پوشش بود که در همین زمینه فرمانداران شهرستانهای ورامین،پیشوا و قرچک در خصوص تامین اعتبارات این پروژه ها توضیحاتی ارائه نمودند.

این گزارش می افزاید: یکی از طرح هایی که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت پروژه فاضلاب پیشوا  و اجرای طرح فاضلاب در شهرک نقش جهان این شهر بوده که  با توجه به اهمیت موضوع، مصوباتی در این زمینه جهت تسریع در اجرای آن اتخاذ گردید.

گفتنی است در این نشست همچنین موضوع پیش بینی آب اضطراری برای سال آینده و  تامین اعتبار حفر چندین حلقه چاه آب آشامیدنی موردبحث وبررسی قرارگرفت .