روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۸:٤٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٢٧
 

 

در پنج ماه  نخست سال جاری

هزار و سیصد مورد انشعاب غیر مجاز در آبفای جنوب شرقی شناسایی شد

طی پنج ماه نخست سال 92 بیش از هزار و سیصد مورد انشعاب غیر مجاز آب در شهرهای تحت پوشش خدماتی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران کشف و شناسایی گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی معاون درآمد و امور مشترکین شرکت در این خصوص گفت:یکی از برنامه های کاری که از ابتدای سال جاری در دستور کاری این معاونت  و به ویژه در فصل تابستان قرار گرفت شناسایی و کشف انشعابات غیر مجاز بوده که با تلاش و پیگیری امورات و ادارات تابعه، طی پنج ماه نخست سال جاری ،1347فقره انشعاب غیر مجاز کشف و پس از شناسایی  نسبت به قطع  و جمع آوری این انشعابات  در کمترین زمان ممکن اقدام گردید.

سید عزت ا... موسوی در ادامه با بیان این مطلب که استفاده غیر مجاز از آب  هم از نظر شرعی و هم از نظر قانونی گناه و جرم محسوب می شوند و افراد متخلف شرکت را در امر خدمات و آبرسانی  مطلوب با مشکل مواجه می کنند، ادامه داد: متاسفانه در برخی  موارد شاهد آن هستیم که قطر انشعابات غیر مجاز به حد زیادی می باشد که  شبکه توزیع آب شهری دچار  افت فشار می شود.

وی افزود: با توجه به اقدامات انجام شده از سوی معاونت مشترکین بیش از نود درصد از انشعابات غیر مجاز شناسایی شده پس از سیر مراحل قانونی و اخذ هزینه های لازم، تبدیل به مجاز شدند.