روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱٠:٥۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱٢/٢٥
 

طی سال88 در آبفای جنوب شرقی11حلقه چاه حفر ودر مدار بهره برداری قرار گرفت

 

طی سال 1388 یازده حلقه چاه در محدوده شهرهای تابعه شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران حفر،تجهیز ودرمدار بهره برداری قرار گرفت.

مدیر عامل شرکت آبفای جنوب شرقی با اعلام خبرفوق اظهار داشت:به منظور افزایش تولید آب آشامیدنی با عنایت به روند روبه رشد جمعیت در مناطق جنوب شرق وهمچنین لزوم آینده نگری در تامین آب جهت پاسخگوئی به نیاز آتی مشترکین 11حلقه چاه در این محدوده حفر ومورد بهره برداری قرار گرفت و در این بخش صد در صد برنامه شرکت محقق شده است.

مهندس علیرضا نوذری پور در ادامه توضیح داد: تعدادی از این چاه های حفر شده به منظور جابجایی چاه های قدیمی که با افت سطح آب و کاهش آبدهی مواجه و یا کیفیت آب استحصالی آنها بسیار نامطلوب شده بود حفر و وارد مدار بهره برداری شد.

وی در خصوص مشخصات چاه های مذکور گفت :باعنایت به شرایط خاص منطقه ناشی از فرونشست و پدیده رانش زمین این چاهها به شیوه دورانی حفر و هریک به طور میانگین 25لیتر در ثانیه آبدهی داشته ودارای 200تا 250متر عمق می باشند

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی در پایان ابراز امیدواری کرد:با حفر و راه اندازی این چاهها در تابستان سال آینده با تلاش وهمت همکاران مشکل کمبود آب آشامیدنی در منطقه جنوب شرق استان تهران نداشته باشیم.