روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱٢:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱۱/۱٧
 

در آبفای جنوب شرقی جلسه شورای مشاوران جوان تشکیل شد

جلسه هم اندیشی شورای مشاوران جوان آبفای استان تهران به میزبانی آبفای جنوب شرقی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی آبفای جنوب شرقی :در این جلسه  مشاوران جوان وزیر نیرو، شرکت مهندسی آبفای کشور ، آبفای استان تهران وهمچنین مشاوران جوان شرکت های تحت پوشش حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه مدیر عامل شرکت میزبان ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و تبریک فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر، اظهار داشت:شناسایی جوانان فعال و مبتکر در سطح شرکت مهندسی آبفای کشور و وزارت نیرو از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مهندس منصور جنتی در ادامه با بیان این مطلب که شرکت آبفای جنوب شرقی سعی در بهره گیری  از پتانسیل و تفکر جوانان خلاق و متخصص در راستای اهداف سازمانی را دارد،افزود:امیدواریم در آینده بتوانیم با تشکیل اتاق فکر در سطح شرکت،از این نیروهای مستعد استفاده نمائیم  و شرکت را به سوی خلاقیت و پویایی سوق دهیم.

این گزارش می افزاید در ادامه این جلسه مشاور وزیر نیرو با تبریک ایام دهه فجر به بیان فلسفه وجودی و اهم وظایف مشاوران جوان پرداخت و گفت:با تلفیق ابتکار و خلاقیت نیروهای جوان و تجربه و دانش پیشکسوتان می توان به موفقیت های چشمگیری دست یافت.

مهندس صادقی همچنین ضمن تقدیر از مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی و تشکر از برپایی این این جلسه گفت:مشاوران جوان باید با الگو گرفتن از جوانانی که در دفاع مقدس نقش آفرینی کردند،خود الگویی مناسب برای سایرین باشند.

مشاور وزیر نیرو در امور جوانان، در ادامه به تهیه بانک اطلاعاتی جوانان اشاره کرد و افزود:با این اقدام می توان از حد اکثر پتانسیل جوانان بهره جست و ایده و عملکرد آنان را در جهت افزایش خلاقیت و اثر بخشی سوق داد.

همچنین در ادامه جلسه مشاور جوان آبفای کشور طی سخنانی با  تبریک فرا رسیدن سال روز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، بیان کرد:جوانان یک فرصت هستند نه تهدید و ما نیز برای نیل به موفقیت باید از این فرصت ها به نحو احسن استفاده نمائیم که به حمدا... مشاهده می گردد که این مهم در آبفای جنوب شرقی به نحو مطلوب مورد استفاده قرار گرفته است.

مهندس حمید رضا فضلی در ادامه افزود: همه ماباید با شناسایی جوانان مبتکر و خلاق،شرکت را به سمت نوآوری و خلاقیت رهنمون نمائیم  و حمایت و پشتیبانی از این جوانان را در برنامه کاری خود قرار دهیم.

در ادامه جلسه هم اندیشی ،مهندس رحیم زاده مشاور جوان آبفای استان تهران ضمن اشاره به اهم فعالیت های انجام شده این گروه در سطح آبفای استان تهران،خواستار فعالیت های بیشتر آنان و ارائه مستندات به سایت مشاوران جوان آبفای استان تهران شد.

شایان ذکر است در پایان این جلسه  از سوی مهندس حمیدرضا فضلی مشاور جوان آبفای  کشور،شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران به عنوان شرکت پایلوت،در بخش پژوهش و تحقیقات مشاوران جوان پیشنهاد گردید.