روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۸:٢٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٢/۱۳
 

دیدار مدیرعامل آبفای جنوب شرقی با امام جمعه خیرآباد

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران با حضور در دفتر امام جمعه خیرآباد،به ارائه گزارش عملکرد شرکت متبوع خود در منطقه خیرآباد ورامین پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی: مهندس منصورجنتی به همراه رئیس اداره آب وفاضلاب خیرآباد و مدیران دفتر حراست وروابط عمومی ،ضمن تشریح فعالیت های شرکت وروند انتقال آب سد ماملو به منطقه خیرآباد از حمایت های بی دریغ حجت الاسلام والمسلمین محسن زاده امام جمعه این شهر که نقشی بی بدیل در ارائه خدمات به مردم شریف دارند تشکر نمود.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در این نشست با بیان این که مردم ولی نعمت ما هستند و برای خدمات رسانی به آنها از هیچ کوششی نباید دریغ نمودو طی سخنانی به اقدامات آبرسانی که در خیرآباد انجام شد اشاره کرد که می توان از اجرای نزدیک به 5/اکیلومتر خطوط انتقال آب در مسیرجاده اصلی تهران ورامین،حفر یک حلقه چاه آب و تملک زمین برای حفر یک حلقه چاه دیگر نام برد.

مهندس منصور جنتی با اشاره به این که صدرصد منابع تامین آب شهروندان محترم جنوب شرق استان تهران از منابع زیر زمینی تامین می شود مهمترین دغدغه شرکت آبفای جنوب شرقی را تامین آب منطقه بر شمردبا این امیدکه مردم شریف منطقه بااستفاده بهینه از آب، این شرکت را درجهت تحقق امرآبرسانی یاری نمایند.

در ادامه این جلسه امام جمعه خیرآبادباعنایت به آیات قرآن درخصوص صرفه جویی وعدم اصراف این مایه حیاتی وهمکاری مردم درحفظ منابع آبی خواستار ادامه روند مطلوب خدمت رسانی به مردم منطقه شدوافزودند منشاء خدمت به مردم انتخاب صحیح می باشد و از تلاشهای صادقانه مدیرعامل و مجموعه پرسنل خدوم شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی و همچنین از جدیت وپیگری علی جعفری  نسب سرپرست اداره آبفای خیر آباد  در امر خدمت رسانی به مردم تقدیرنمود.