روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

به میزبانی آبفای جنوب شرقی برگزارشد جلسه شورای معاونین درآمد و امور مشترکین آبفا
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱٠:٠٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱۱/۱٠
 

نشست  دوره ای شورای معاونین در آمدوامور مشترکین آبفای استان تهران با حضور معاونت در آمد وامور مشترکین استان،مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی و معاونین شرکتهای اقماری و شهری در شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی این شرکت، در ابتدای این جلسه معاون درآمد وامور مشترکین شرکت آبفای جنوب شرقی به گزارش روند اصلاح قبوض،نظارت بر عملکرد پیمانکاران نصب و تعویض کنتور و  وصول مطالبات در شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران پرداختند.

سپس در ادامه این جلسه مهندس منصورجنتی مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی  ضمن عرض خیر مقدم به حضور معاونت درآمد و امور مشترکین استان و سایر معاونین شرکتها درجلسه،طی سخنانی اظهار داشت:با عنایت به اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها از سوی دولت خدمتگزار،شرکت آب وفاضلاب استان تهران درهمین راستا با اتخاذ تدابیر شایسته در جهت ارائه راهکارهای لازم به منظور تامین مالی ونقدینگی شرکتها و تعامل با بانک های عامل اقدام خوبی نموده است و از خدمات و مدیریت مهندس حیدری معاونت درآمد وامور مشترکین استان در اجرای این مهم تقدیر نموده است.

همچنین در این نشست دوره ای معاونت درآمد و امور مشترکین آبفای استان تهران ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت آبفای جنوب شرقی در بخش مشترکین، تامین منابع مالی مورد نیازطی ماههای باقیمانده به منظورتامین نقدینگی لازم جهت پرداخت های پایان سال و برگزاری مناقصات فاینانس تعویض کنتور را از سوی شرکت های تابعه خواستارشد.

وی در بخشی از سخنان خود به پیگیری جدی وصول مطالبات معوقه و جبران افزایش معوقات شش ماهه اول سال اشاره کرد و افزود:تشکیل کمیته وصول مطالبات بطور مستمر و همچنین پرداخت به موقع مطالبات پیمانکاران مربوطه می تواند باعث ایجاد افزایش انگیزه و سرعت بخشیدن به کارها شود.