روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢۸
 

برگزاری مراسم زیارت عاشورا و عزاداری حسینی

مراسم زیارت عاشورا و عزاداری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش ازسوی هیئت حضرت اباالفضل العباس(ع) شرکت آبفای جنوب شرقی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه بسیج شرکت آبفای جنوب شرقی:در ابتدای مراسم حجت الاسلام فیصلی امام جماعت شرکت طی سخنانی ضمن بیان اهداف قیام عاشورای حسینی به احادیث و روایاتی در خصوص آثار گریه و عزاداری برای امام حسین (ع) پرداخت.

در ادامه سعید زمانی از مداحان اهل بیت به عزاداری و سوگواری حضرت اباعبدالله همراه با زیارت عاشورا پرداخت و در پایان نیز عزاداران حسینی میهمان سفره احسان سید الشهداء بودند.

لازم به ذکر است هیئت حضرت اباالفضل العباس(ع)کارکنان شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران از سال 1388به همت پایگاه بسیج این شرکت تاسیس و کلیه هزینه های آن از قبیل نذری و .... با مشارکت کارکنان تامین می شود.


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢۸
 

برگزاری مراسم زیارت عاشورا و عزاداری حسینی

مراسم زیارت عاشورا و عزاداری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش ازسوی هیئت حضرت اباالفضل العباس(ع) شرکت آبفای جنوب شرقی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه بسیج شرکت آبفای جنوب شرقی:در ابتدای مراسم حجت الاسلام فیصلی امام جماعت شرکت طی سخنانی ضمن بیان اهداف قیام عاشورای حسینی به احادیث و روایاتی در خصوص آثار گریه و عزاداری برای امام حسین (ع) پرداخت.

در ادامه سعید زمانی از مداحان اهل بیت به عزاداری و سوگواری حضرت اباعبدالله همراه با زیارت عاشورا پرداخت و در پایان نیز عزاداران حسینی میهمان سفره احسان سید الشهداء بودند.

لازم به ذکر است هیئت حضرت اباالفضل العباس(ع)کارکنان شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران از سال 1388به همت پایگاه بسیج این شرکت تاسیس و کلیه هزینه های آن از قبیل نذری و .... با مشارکت کارکنان تامین می شود.


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱۱:٢۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢۸
 

طی دو روز در آبفای جنوب شرقی انجام شد

آموزش مصرف بهینه آب به دانش آموزان شهرستانهای ورامین وپیشوا

طی مدت دوروز کاری با همت مروجین دفتر روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران دانش آموزان شهرستانهای ورامین وپیشوا با روش های صرفه جویی آب آشنا شدند.

مدیر دفتر روابط عمومی وآموزش همگانی شرکت آبفای جنوب شرقی ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: مروجین این دفتر با حضور در دبستان های هاجر پیشوا و نرجس ورامین به 143نفر از دانش آموزان مصرف بهینه آب را آموزش دادند.

سعید محمدیان در ادامه با اشاره به این که فرهنگ سازی مصرف بهینه آب طی سال های اخیر مورد توجه شرکت آبفا قرار گرفته و اقدامات گسترده ای در این بخش صورت گرفت،افزود:در این برنامه آموزشی دانش آموزان ضمن آشنایی با راهکارهای مهم صرفه جویی آب با منابع تامین آب شهر خود،چرخه حیات این نعمت الهی و همچنین با بحران های آبی نیز آشنا شدند.

وی در پایان ضمن قدردانی از همکاری و حمایت مسئولین آموزش و پرورش شهرستان های ورامین و پیشوا در راستای فرهنگ سازی مصرف بهینه آب،اظهار داشت:مروجین شرکت آبفای جنوب شرقی در پایان این دوره آموزشی  با نصب پوسترهای صرفه جویی در کلاسهای درسی و اهدای جوایزی به دانش آموزان،از آنان درخواست نمودند تا همیشه مقوله صرفه جویی آب را مد نظر داشته باشند.

 


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢۱
 

حفر یک حلقه چاه آب در باقرآباد

عملیات حفاری یک حلقه چاه آب آشامیدنی طی آبان ماه سال 92در باقرآباد پایان یافته و پس از تجهیز  مورد بهره برداری قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای باقرآباد گفت:باهدف افزایش تولیدآب آشامیدنی وپاسخگویی به نیاز روز افزون مشترکین به این مایه حیاتی یک حلقه چاه جدید دراین شهرحفرگردید.

مصطفی فخاری افزود: این چاه پس ازاجرای عملیات آزمایش پمپاژ،تجهیز وبه شبکه آبرسانی شهرباقرآبادمتصل می شود.


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱٠:٤٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢۱
 

اجرای توسعه شبکه آبرسانی در باقرآباد

در محدوده شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران شبکه توزیع آب شهری باقرآباد 1800متر افزایش یافت.

مدیر آبفای باقرآباد در این خصوص گفت: این عملیات توسعه شبکه با استفاده از لوله پلی اتیلن در اقطار 200 الی 300 میلیمتری ،جهت آبرسانی به ششصد خانوارانجام شد.

مصطفی فخاری همچنین توضیح داد: هزار متر از این لوله گذاری در  محله بوستان 13خیابان مافی آباد و 700متر دیگر جهت آبرسانی به یک مجتمع مسکونی 380واحدی اجرا گردید.  

فخاری افزود:همزمان با اجرای طرح آبرسانی مذکور،یکصد متر اصلاح و نوسازی شبکه های  آبرسانی فرسوده و قدیمی و با بکار گیری از لوله های جدید و استاندارد انجام شد.

 

 


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٤:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/۱٥
 

برگزاری کلاس مشاوره روانشناسی با موضوع هنرهمزیستی

برای بانوان آبفای جنوب شرقی

کلاس مشاوره روانشناسی با موضوع هنرهمزیستی با حضور کلیه بانوان شاغل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی مشاور مدیرعامل در امور بانوان در این خصوص گفت: به مناسبت فرارسیدن روز خانواده و همچنین باهدف ارتقای دانش و تجربیات بانوان شرکت در زمینه استحکام بنیان خانواده، کلاس  مشاوره روانشناسی برای آنان برگزار گردید.

زهره طراوتی در ادامه با بیان این مطلب که بانوان شاغل علاوه برمسئولیت اجتماعی ومهمترازآن وظیفه خطیر همسر داری و تربیت فرزندان را نیز برعهده دارند،افزود: به منظورافزایش مهارت بانوان دربهبود روابط افراد خانواده در این کلاس آموزشی مطالبی پیرامون روش های همزیستی در خانواده به آنان آموزش داده شد.

وی خاطرنشان کرد: این دوره با حضور دکتر بهزادی ،استاد حوزه روانشناسی برگزار گردید.

 


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۸:۳٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۸/۱۳
 

تعمیر شکستگی خط انتقال آب در پیشوا

حادثه شکستگی خط انتقال آب شهر پیشوا در کمترین زمان ممکن تعمیر و ترمیم شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای پیشوا در خصوص این حادثه گفت:این  خط انتقال از جنس چدن داکتیل و 500 میلیمتر قطر آن بود که براثر شکستگی، انتقال آب به شهر را با مشکل مواجه کرد.

مرتضی علیکاهی در ادامه افزود: به محض اطلاع از شکستگی، نیروهای امداد این امور در محل حاضر شده و با تلاش بی وقفه نسبت به تعمیر آن اقدام نمودند.

وی تصریح کرد: تعمیر شکستگی خط انتقال با استفاده از کلمپ استاندارد و بدون قطعی آب صورت گرفت.

 


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۸:٥٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۸/۱٢
 

 

در آبفای جنوب شرقی جشن عید غدیر

و مراسم تجلیل ازکارکنان سادات شرکت برگزار شد

به مناسبت فرا رسیدن روز عید غدیر جشن با شکوهی در محل نمازخانه شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه بسیج شرکت آبفای جنوب شرقی: این جشن با حضور مدیرعامل،معاونین،مدیران و کارکنان شرکت و همچنین فرمانده حوزه بسیج ادارات شهرستان ورامین برپا گردید.

در ابتدای این مراسم یکی از مداحان  اهل بیت در خصوص  واقعه غدیر،شان و جایگاه امامت و ولایت حضرت امیرالمومنین به مدیحه سرائی و مولودی خوانی پرداخت.

در ادامه مراسم جشن مدیرعامل شرکت طی سخنانی ضمن تبریک فرا رسیدن دهه ولایت و روز عید غدیر طی سخنانی اظهار داشت:عید غدیر از اعیاد بزرگ مسلمانان جهان است چرا که در این  روز  پیامبر اکرم (ص) از طرف خدا حضرت علی (ع)را برای ولایت برگزید.

مهندس منصور جنتی در ادامه با بیان این مطلب که شیعه حضرت علی کسی است که احکام و قوانین آن حضرت را در زندگیش تداعی کند،افزود:همه ما باید از  سیره و روش امام اول شیعیان پیروی نمائیم و در بحث خدمت رسانی به مردم سرلوحه و الگوی ما باشد.

بنا بر این گزارش آمده است در پایان جشن غدیر از 29نفر کارکنان سادات شرکت آبفای جنوب شرقی تجلیل و قدر دانی بعمل آمد.


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٤:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/۸
 

حفر یک حلقه چاه آب شرب در قرچک

عملیات حفاری یک حلقه چاه آب آشامیدنی در شهرستان قرچک پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای قرچک گفت: با هدف افزایش تولید آب آشامیدنی و تامین این مایه حیاتی برای جمعیت روبه رشد شهر قرچک یک حلقه چاه دراین شهر حفر گردید.

علیرضا علیکائی در ادامه افزود:این چاه به شیوه روتاری حفر و بعداز آزمایش پمپاژ، تجهیز و درمدار بهره برداری قرار می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با راه اندازی چاه مذکور،هیچگونه  کمی آب یا افت فشار در شبکه توزیع آب شهری قرچک نداشته باشیم .


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٤:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/۸
 

 در آبفای جنوب شرقی استان تهران انجام شد

 اجرای سناریوهای پدافندی و بحران در مانور مشترک با استان معین

دومین مانور فراگیر مدیریت بحران و پدافندغیرعامل ازچهارم تا هفتم آبان ماه سال جاری درشرکت آب و فلاضلاب جنوب شرقی  برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل این شرکت گفت: به منظور ارتقای توانمندی و افزایش آمادگی در برابر بحران های احتمالی و بلایای طبیعی دومین مانور فراگیر مدیریت بحران و پدافندغیر عامل با همکاری شرکت آبفای سمنان بعنوان استان معین اجراشد.

علیرضا منصوری در ادامه با اشاره به این که مراحل مختلف این مانور با موفقیت انجام شد، افزود:سناریوهای پدافندغیرعامل و بحران که ازسوی ستاد فرماندهی مدیریت بحران استان تهران اعلام شده  با تلاش  همکاران به پایان رسیده است.

وی در پایان ضمن قدردانی از همکاری آبفای استان سمنان در برگزاری مانور، خاطرنشان کرد: همچنین در این مانور چندین  مورد سناریوی غیرمترقبه به صورت پاکت دربسته در اختیار استان معین قرار گرفت و عملیات اجرایی آن در کمترین زمان ممکن انجام شد.


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٤:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/۸
 

در منطقه خاتون آباد شهرستان پاکدشت

یک کیلومتر اصلاح شبکه آبرسانی انجام شد

هزار متر از شبکه های فرسوده آبرسانی شهرک خاتون آباد اصلاح و بازسازی شدو کیفیت آبرسانی به شهروندان محترم ارتقا یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران رئیس اداره آبفای خاتون آباد گفت:عملیات اصلاح شبکه آبرسانی در خاتون آباد طی  چندین مرحله لوله  گذاری  جداگانه در خیابان های ولیعصر،شهید عبادی،پازوکی و حسینی اجرا گردید.

غلامرضا طوسی توضیح داد:با اجرای این طرح آبرسانی  هزار متر  شبکه فرسوده از مدار بهره برداری  خارج و  فشار آب در شبکه توزیع  مطلوب شد.

وی اضافه نمود:همزمان با اصلاح شبکه آبرسانی در خاتون آباد 300 فقره انشعابات فرسوده مشترکین نیز اصلاح و نوسازی شد.


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٤:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٥
 

بازدید فرماندار شهرستان قرچک

از اجرای مانور مدیریت بحران و پدافند غیرعامل آبفای جنوب شرقی

فرماندارشهرستان قرچک از اجرای دومین مانور فراگیر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران بازدید کرد.

به گزارش روایط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران:مانور مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت در محل سامانه آب شیرین کن قرچک در حال برگزاری می باشد و رضا ریاحی فرماندار این شهرستان با حضور در محل اجرای مانور از تمامی مراحل آن بازدید کرد.

فرماندار شهرستان  قرچک در این بازدید  طی سخنانی ضمن تبیین جایگاه و اهداف پدافند غیر عامل، اظهار داشت:اجرای چنین مانورهایی گام مهمی در آموزش افراد و چگونگی مقابله با بلایای طبیعی است.

رضاریاحی در ادامه افزود: هر اقدامی که آسیب ها  و تهدید ها را به حداقل برساند یک گام در مسیر اجرای پدافند غیر عامل است.وی همچنین با اشاره به این که اگر مانتوانیم بحران را کنترل و مدیریت نمائیم تبعات زیادی به همراه دارد پس اجرای این نوع مانورها با هدف افزایش آمادگی در برابر حوادث پیش بینی نشده  لازم و ضروری است.

در ادامه این گزارش آمده است:در حاشیه اجرای مانور، فرماندار شهرستان قرچک به همراه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران  از سامانه آب شیرین کن  و روند تصفیه آب بازدید به عمل آوردند.

 


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٢:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٤
 

برگزاری دوره آموزشی اسناد و پیمان در آبفای جنوب شرقی

یک دوره آموزشی تحت عنوان تهیه  اسناد و پیمان در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران درحال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی معاون برنامه ریزی و منابع انسانی این شرکت گفت:در راستای اجرای سیاستهای شرکت آب و فاضلاب استان تهران در خصوص طرح ناحیه و شهر محوری و تفویض برخی اختیارات انجام معاملات به شهرها و همچنین ضرورت آشنایی همکاران به سیستم های خرید و برگزاری مناقصه، دوره آموزشی اسناد و پیمان برگزار می شود.

مرتضی فخاری افزود: این دوره با همکاری واحد آموزشی صنعت آب وبرق تهران و  بصورت درون سازمانی تشکیل می گردد که طی آن به مدیران و کارشناسان مالی ، بازرگانی و قراردادهای ستاد و شهرهای تحت پوشش آموزش های لازم درحوزه اسناد و پیمان آموزش داده می شود.

وی خاطرنشان کرد:این دوره با بهره گیری از اساتید به نام و صاحب نظر در حوزه اسناد و پیمان از تاریخ بیستم مهرماه سال جاری  آغاز و به مدت 32 ساعت ادامه دارد.


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٢:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/۱
 

کسب رتبه نخست بالاترین میزان رضایت مندی ارباب رجوع در شانزدهمین جشنواره شهید رجایی استان تهران توسط شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی

در شانزدهمین جشنواره شهید رجایی استان تهران تندیس افتخار بالاترین میزان رضایت مندی ارباب رجوع درسطح استان تهران به شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی : درپی ارزیابی بعمل آمده ازسوی استانداری تهران در سطح ادارات و شرکتهای دولتی در خصوص خدمت رسانی به مردم و اجرای طرح تکریم ارباب رجوع شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی توانست دربین کلیه ادارات استان تهران رتبه نخست دراین زمینه را کسب نماید.

درادامه این گزارش آمده است:مهندس سید حسین هاشمی استاندار تهران و رئیس ستاد طرح تکریم ارباب رجوع با اهدای لوح تندیسی به شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران از مدیرعامل و مجموعه کارکنان این شرکت به سبب تلاش و همت والادر جهت تحقق اهداف عالیه نظام  و افتخارکسب عنوان بالاترین میزان رضایت مندی ارباب رجوع را تبریک گفت.