روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۳:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٥/٢٩
 

آغاز عملیات حفاری یک حلقه چاه آب در شهرک یبر

در محدوده شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران عملیات حفاری یک حلقه چاه آب آشامیدنی در منطقه یبر شهرستان پاکدشت آغاز شد.

معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای جنوب شرقی گفت: با هدف افزایش تولید و تامین آب شرب مورد نیاز ساکنین محترم شهرک یبر یک حلقه چاه در این منطقه در حال حفاری است.

سهراب عامری شهرابی در ادامه توضیح داد: پیش از حفر این چاه، 3 حلقه چاه دیگر در تابستان سال جاری به منظور تامین آب شرب و کنترل بحران آبی، در پاکدشت حفر، تجهیز و در مدار بهره برداری قرار گرفتند.

عامری افزود: پس از اتمام مرحله حفاری و آزمایش پمپاژ ،چاه مذکور تجهیز و به شبکه آبرسانی شهرستان پاکدشت متصل می شود.


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٢:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٥/٢٩
 

مانور شیرخط های اصلی  شبکه توزیع آب شهرک یبر

در منطقه یبر شهرستان پاکدشت مانور شیرخط های اصلی شبکه آبرسانی انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران سرپرست آبفای منطقه مذکور گفت: با توجه به اختلاف ارتفاع حدود 70متری شمال و جنوب شهرک یبر توزیع مناسب آب شرب برای شهروندان محترم با مشکلاتی مواجه بود.

محمدرضا رمضان زاده در ادامه توضیح داد: در راستای ارتقای کیفیت آبرسانی و همچنین توزیع مناسب و کنترل فشار آب مانورهای شیرخط های اصلی بطور دقیق و با دقت انجام گرفت.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با تنظیم فشارشبکه و توزیع مناسب آب رضایت مشترکین راجلب نمائیم.

 


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۳:۳٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٥/٢۸
 

 

انتصاب در شرکت آبفای جنوب شرقی

سرپرست جدید آب و فاضلاب شهرستان ورامین معرفی و مشغول به کار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیرعامل این شرکت با صدور حکمی سرپرست آبفای ورامین را منصوب کرد.

درادامه این گزارش آمده است: مهندس منصور جنتی طی ابلاغ حکمی به آقای مجید شکرزاده، وی را به سمت سرپرست آبفای شهرستان ورامین منصوب نمود.

این گزارش می افزاید: مدیرعامل آبفای جنوب شرقی همچنین ضمن تقدیر از زحمات و خدمات مدیریت قبلی آبفای شهرستان مذکور آقای حمیدرضا زارع کاشانی، نامبرده را به عنوان مشاور مدیرعامل در امور فنی و مهندسی منصوب کرد.


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٢:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٥/٢٦
 

طی یک هفته در شهر شریف آباد

بیش از یک کیلومتر لوله گذاری اجرا شد

طی یک هفته  بیش از یک کیلومتر لوله گذاری در شهر شریف آباد انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران رئیس اداره آبفای شریف آباد گفت: در راستای خدمات رسانی مطلوبتر و ارتقای کیفیت آبرسانی دو طرح اصلاح و توسعه شبکه  آبرسانی با بیش از هزار متر لوله گذاری طی یک هفته اجرا گردید.

علی وحدانیان افزود: به منظور توسعه شبکه آبرسانی و واگذاری انشعاب  به واحد های تجاری محله  پلیس راه شهر شریف آباد 500 متر لوله گذاری حد فاصل خیابان اصلی و ترانزیتی امام رضا انجام گرفت.

وحدانیان اظهار داشت:همچنین ششصد متر لوله گذاری جهت اصلاح شبکه آبرسانی  به منظور جلوگیری از هدر رفت آب و از مدار خارج نمودن شبکه های فرسوده وقدیمی نیز انجام گرفت.

 


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٥/٢۳
 

 250فقره انشعاب آب غیر مجاز

در آبفای جنوب شرقی شناسایی و جمع آوری شد

در محدوده شهرهای تحت پوشش شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران طی ماه گذشته 250فقره انشعاب غیر مجاز شناسایی و جمع آوری شد.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی ضمن اعلام خبر فوق، اظهار داشت: با توجه به افزایش گرما و مصرف آب در فصل تابستان، تامین این مایه حیاتی برای شهروندان محترم به قدر نیاز، متعادل سازی و جلوگیری از افت فشار شبکه توزیع آب شهری در اولویت برنامه کاری شرکت قرار دارد.

مهندس منصور جنتی در ادامه با اشاره به این که تعدادی از انشعابات غیر مجاز به دلیل قطور بودن و مصرف زیاد آب سبب افت فشار آب در شبکه توزیع شهری می شوند،افزود: در همین راستا با همکاری کارکنان شرکت و گشت شبانه روزی در مسیر خطوط انتقال آب طی یک ماه گذشته  در تابستان سال جاری 250مورد انشعاب غیر مجاز شناسایی و جمع آوری گردید.

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی همچنین با بیان این مطلب که استفاده غیر مجاز از آب از نظر شرعی و قانونی گناه و جرم محسوب می شود و مالکین آنها در صورت عدم همکاری با شرکت به مراجع قضایی معرفی می شوند، عنوان کرد: متاسفانه در برخی موارد شاهد  هستیم که در مسیر  لوله های خطوط انتقال، افراد سودجو و متخلف بصورت غیرقانونی از آب آشامیدنی  در بخش  کشاورزی، دامداری و باغداری  استفاده می کنند و همین مسئله  در تامین آب شرب شهروندان ایجاد مشکل می کند .

مهندس جنتی در پایان ضمن این که خواستار صرفه جویی بیشتر شهروندان جنوب شرق استان تهران  در مصرف آب در فصل گرما شد، افزود: خوشبختانه در حال حاضر با اقدامات صورت گرفته  در شهرهای تحت پوشش شرکت در زمینه تامین و توزیع مشکلی وجود ندارد.


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٥/٢۳
 

به همت مروجین آبفای جنوب شرقی انجام شد

آموزش مصرف بهینه آب به 80هنر آموز شهر قرچک

هشتاد هنرآموز کانون پرورش فکری ملائک شهرستان قرچک با روشهای صحیح مصرف آب آشنا شدند.

مدیرروابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت:با توجه به این که مصرف آب در فصل تابستان بصورت قابل ملاحظه ای افزایش می یابد،آموزش مصرف صحیح و  بهینه آب در این فصل  از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد  و به همین منظور دفتر روابط عمومی شرکت با برنامه های پیش بینی شده و حضور در بین اقشار مختلف مردم سعی دارد این مهم را فرهنگ سازی نماید.

سعید محمدیان در ادامه توضیح داد:یکی از  برنامه های فرهنگی که به همت مروجین شرکت انجام گرفت آموزش مصرف بهینه آب به هنر آموزان کانون پرورش فکری ملائک قرچک بود که  با اجرای 3برنامه آموزشی  در قالب نمایش و مسابقه برای سه گروه سنی انجام شد.

وی خاطرنشان کرد:همچنین در این اقدام فرهنگی به  هنرآموزان  نحوه درست مصرف آب هنگام مسواک زدن،شستن دست و صورت،آبیاری گل و گیاه خانگی و ... نیز آموزش داده شد.

محمدیان در پایان ضمن قدر دانی از همکاری و هماهنگی مدیریت و کارکنان  کانون پرورش فکری ملائک قرچک،اضافه نمود:در پایان این جلسات به هریک از هنر آموزان نیز هدایایی در قالب بسته های آموزشی و تبلیغاتی با موضوع مصرف بهینه آب اهدا گردید.


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۳:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٥/۱٦
 

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی خبر داد

حفر،تجهیز و راه اندازی سه حلقه چاه آب در شهرستان پاکدشت

طی ماه جاری 3حلقه چاه آب آشامیدنی در شهرستان پاکدشت حفر،تچهیز و در مدار بهره برداری قرار گرفتند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران ضمن اعلام خبر فوق،اظهار داشت: به منظور افزایش تولید و تامین آب شرب مورد نیاز شهروندان پاکدشت و تثبیت فشار  در تمامی نقاط شبکه توزیع آب شهری، سه حلقه چاه  در ماههای خرداد و تیر سال 92 در این شهر حفر و راه اندازی گردید.

مهندس منصور جنتی در ادامه با اشاره به رشد جمعیت و مهاجرت در شهر پاکدشت افزود: شهر پاکدشت به دلیل همجواری با تهران بزرگ دارای رشد جمعیت چشمگیری می باشد ودر پی آن مصرف و تقاضا برای  آب افزایش می یابد که امیدواریم با حفر این سه حلقه چاه پاسخگوی نیاز روز افزون مشترکین به این مایه حیاتی باشیم.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی  ضمن این که خواستار صرفه جویی و مصرف بهینه  آب از سوی مردم شریف شد، توضیح داد:با توجه به حفاری و عمق مناسب چاههای مذکور، از میزان آبدهی مطلوبی برخوردار می باشند.


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱٠:٥٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٥/۱۳
 

 

با اجرای شش کیلومتر لوله گذاری در باقرآباد

آبرسانی به  دو شهرک مسکونی بسیجیان و سپاه انجام شد

با اجرای عملیات توسعه شبکه آبرسانی در باقرآباد، دو شهرک مسکونی بسیجیان و  سپاه  از نعمت آب آشامیدنی برخوردار شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران سرپرست آبفای باقرآباد گفت:طرح آبرسانی به دو شهرک مسکونی مذکور  طی چند عملیات اجرایی جداگانه  و با اجرای شش کیلومتر لوله گذاری و سه راه گیری انجام شد.

مصطفی فخاری در ادامه توضیح داد:در اجرای این طرح از لوله پلی اتیلن به قطر 200میلیمتر استفاده شد و همچنین  در حدود 360واحد مسکونی در فاز اول و دوم  شهرک مسکونی بسیجیان به آب شرب دسترسی پیدا می کنند.

وی افزود: در حال حاضر با برنامه ریزی صورت گرفته و با تهیه وسایل مورد نیاز، پیگیر نصب انشعاب برای ساکنین مجتمع بسیجیان هستیم.

فخاری اضافه کرد:عملیات نصب انشعاب برای پروژه 389واحدی شهرک مسکونی  نگارستان در باقرآباد نیز انجام شد.

 


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٢:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٥/٩
 

تقدیر از زحمت کشان امور مذهبی و فرهنگی در آبفای پیشوا

همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان از پرسنل فعال و زحمتکش آبفای شهرستان پیشوا  در عرصه مذهبی و فرهنگی  تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی  مدیرعامل این شرکت با حضور در نمازخانه آبفای شهرستان پیشوا از تلاش و همت امام جماعت این امور حاج آقا حبیبی به دلیل برگزاری نماز و مراسم مذهبی و فرهنگی  و آشنایی کارکنان با مسایل معنوی قدردانی کرد.

مهندس منصور جنتی در ادامه ماه رمضان را فرصت مناسب و مغتنمی برای تزکیه روح و نفس دانست و  اظهار داشت: فعالیت در امور مذهبی و فرهنگی درکنار وظیفه خطیر آبرسانی  از قداست خاصی برخوردار است  و لازم است  از افرادی  که در این راه تلاش می کنند تشکر ویژه داشته باشیم و از خدای متعال برای آنان آرزوی سلامتی و موفقیت کرد.

در ادامه این گزارش آمده است در این مراسم از جانباز جنگ تحمیلی رضا قلی کردی و سه نفر از کارکنان آبفای شهرستان پیشوا  که در بخش قرائت قرآن فعالیت داشتند تقدیر شد.


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٢:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٥/٩
 

 از برگزیدگان مسابقه نقاشی با موضوع مصرف بهینه آب تقدیرشد

در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران از برگزیدگان مسابقه نقاشی با موضوع مصرف بهینه آب  تقدیر بعمل آمد.

مدیر روابط عمومی آبفای جنوب شرقی در خصوص خبر فوق گفت: این مسابقه نقاشی تحت عنوان دستان کوچک من و نعمت بزرگ خدا با موضوع مصرف بهینه آب به همت گروه مروجین شرکت در بین فرزندان همکار برگزار گردید و در پایان از شرکت کنندگان و برگزیدگان با اهدای لوح سپاس و جوایز تقدیر شد.

سعید محمدیان در ادامه با اشاره به این که شرکت کنندگان(فرزندان همکار) در این مسابقه ایده های بسیار زیبا و جالبی را در رابطه با مصرف بهینه آب در قالب نقاشی بیان کردند، افزود:  فعالیتهای فرهنگی و هنری  نقش موثری در ترویج مصرف بهینه آب در بین آینده سازان دارد و امید است با برپائی چنین اقداماتی بتوانیم ضمن فرهنگ سازی، مشارکت همکاران و خانواده هایشان را در این راه افزایش دهیم.

محمدیان در پایان از همکاری کارکنان شرکت و فرزندانشان در برگزاری این مسابقه قدردانی کرد.  


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٥/٩
 

 

درایام مبارک ماه رمضان انجام شد

تجهیز و افتتاح نمازخانه جدید آبفای ورامین

طی مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران نمازخانه جدید آبفای شهرستان ورامین افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوبشرقی مدیرعامل این شرکت در ابتدای این مراسم طی سخنانی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام مبارک ماه رمضان و قبولی طاعات و عبادات مومنین روزه دار اظهار داشت:مجهز نمودن ادارات و امورات به نمازخانه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا که کارکنان در این مکان مقدس پرورش معنوی می یابند و با شادی و طراوت بیشتری به امر خدمت رسانی می پردازند.

مهندس منصور جنتی در ادامه با اشاره به این که ترویج فرهنگ نماز خواستگاه دین مبین اسلام است،افزود: در کتاب مقدس و آسمانی قرآن به نماز و به ویژه نماز اول وقت بسیار اشاره و تاکید شده است پس همه ما وظیفه شرعی و قانونی داریم ضمن برپا داشتن نماز در زندگی روزانه در ترویج فرهنگ آن نیز کوشا باشیم.

درادامه این گزارش آمده است مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در این مراسم  از خدمات و عملکرد  حجت الاسلام سوری امام جماعت آبفای شهرستان ورامین به سبب اقامه نماز جماعت در این اداره و برپائی آئین های ملی و مذهبی تقدیر و تشکر نموده و در پایان از امور آب و فاضلاب شهرستان ورامین بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی به مشترکین قرار گرفت.


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱۱:٢٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٥/٧
 

تقدیر از مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران

از خدمات و عملکرد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی : دکترعبدالعظیم کارخانه یوسفی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ورامین با ارسال لوح تقدیر از همکاری و تلاش مجدانه مهندس منصور جنتی مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی قدردانی کرد.

درادامه این گزارش آمده است: مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان ورامین ضمن تقدیر ازمدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی به سبب پیگیری و همکاری جهت بهداشت آب آشامیدنی از همکاران وی نیز در اجرای این امر مهم و حیاتی تقدیر نمود.


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱۱:۱٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٥/٧
 

با  هوشیاری دو نفر از پرسنل نگهبانی آبفای جنوب شرقی سارقین دستگیر شدند

دوتن از نگهبانان شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان با تدبیر و تیزبینی خود،سارقین اموال شرکت را به دام انداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی مدیر دفتر حراست و امورمحرمانه این شرکت گفت:به منظور حفظ و صیانت از تاسیسات آبرسانی و جلوگیری از بحران و خطرات احتمالی اقدامات مهمی در این راستا انجام می شود.

میرمحمد حسینی در ادامه فداکاری و اقدامات دفاعی رودر رو با سارقین  را از فعالیتها و تلاش های خودجوش پرسنل نگهبانی برشمرد و افزود:دو نفر از پرسنل نگهبانی به نام آقایان حسین قاسمی و قادر باکار با هوشیاری و اطلاع رسانی به موقع به نیروی انتظامی سارقین اموال شرکت را روانه دادگاه کردند.

وی خاطرنشان کرد: در پی این اقدام از سوی نگهبانان مذکور، مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آب وفاضلاب استان تهران با ارسال لوح تقدیرهای جداگانه ای از آنها قدر دانی کرد.

 


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٢:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٥/٢
 

یک مورد سه راه گیری در پیشوا انجام شد

در شبکه آبرسانی شهر پیشوا یک مورد سه راه گیری با تلاش پرسنل آبفای این شهر اجرا شد.

به گزارش روابط ععمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای پیشوا گفت: این عملیات  در شهرک نقش جهان بر  روی خط لوله 300چدن داکتیل انجام گرفت.

مرتضی علیکاهی اظهارداشت: عملیات سه راهگیری در شهرک نقش جهان پیشوا در کمترین زمان ممکن  انجام شد.  

وی خاطرنشان کرد: با اجرای طرح آبرسانی فوق فشار آب در شبکه توزیع آب منطقه نقش جهان به حد مطلوب رسید و رضایت مشترکین را در پی داشت.


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٢:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٥/٢
 

تجهیز و راه اندازی یک حلقه چاه در پیشوا

در محدوده شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در شهرستان پیشوا یک حلقه چاه آب شرب در مدار بهره برداری قرار گرفت.

معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای جنوب شرقی گفت: به منظور تامین آب آشامیدنی شهروندان شهر پیشوا، یک حلقه چاه در منطقه طارند پس از تجهیز و راه اندازی به شبکه آبرسانی شهر متصل و در مدار بهره برداری قرار گرفت.

سهراب عامری شهرابی افزود: چاه مذکور به منظور جابجایی چاه شماره یک طارند حفر گردیده و از آبدهی خوبی نیز برخوردار است و امیدواریم با بهره برداری از این چاه در فصل تابستان در پیشوا با مشکل کم آبی مواجه نشویم.


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٢:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٥/٢
 

اجرای عملیات مهندسی مجدد یک حلقه چاه در خاتون آباد انجام شد

عملیات مهندسی مجدد بر روی یک حلقه چاه آب در خاتون آباد شهرستان پاکدشت با موفقیت انجام شد.

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت:  این عملیات به منظور افزایش تولید  و تامین  آب شرب مورد نیاز شهروندان محترم خاتون آباد و همچنین جهت مقابله با کم آبی در این منطقه اجرا گردید.

غلامرضا مر ادی در ادامه با اشاره به این که عملیات مهندسی مجدد بر روی چاه شماره 3 خاتون آباد  با تلاش شبانه روزی کارکنان آبفای جنوب شرقی و در کمترین زمان ممکن انجام گرفت، افزود: هم اکنون با اجرای این طرح میزان آبدهی چاه مذکور مطلوب و افت فشار آب در شبکه توزیع به حد تعادل رسیده است.

مرادی در پایان ابراز امیدواری کرد که با اجرای عملیات فوق بتوانیم  مابقی فصل تابستان سال جاری را نیز بدون مشکل آبی در خاتون آباد سپری نمائیم.

 


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٥/٢
 

اجرای عملیات اصلاح شبکه آبرسانی در خاتون آباد

عملیات اصلاح شبکه آبرسانی در منطقه خاتون آباد شهرستان پاکدشت انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران رئیس اداره آبفای خاتون آباد گفت:با مشاهده افزایش آمار و حوادث آبرسانی در خیابان های  شهید باهنر و ولیعصر،تعویض و از مدار خارج نمودن شبکه های توزیع قدیمی و فرسوده این خیابانها در دستور کار قرار گرفت.

غلامرضا طوسی افزود:طی چندین عملیات لوله گذاری جداگانه در خیابان های مذکور هفتصد متر از  شبکه های قدیمی تعویض و نوسازی شدند و همچنین از هدر رفت آب نیز جلوگیری بعمل آمد.

وی اضافه کرد: همزمان با عملیات اصلاح شبکه آبرسانی در خاتون آباد، هفتاد فقره انشعاب فرسوده مشترکین نیز اصلاح و نوسازی شدند.