روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱۱:٢٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢۳
 

سال نو مبارک


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۳:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٢
 

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی خبر داد

 اجرای بیش از 22کیلومتر خطوط انتقال آب در شهرهای تحت پوشش

طی سال گذشته 22کیلومتر خطوط انتقال آب در شهرهای تحت پوشش خدماتی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران اجرا گردید.

مهندس منصور جنتی ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: با هدف ارتقای کیفیت آبرسانی به شهروندان محترم جنوب شرق استان تهران وبه منظور افزایش ظرفیت آبرسانی به شبکه توزیع آب شهری 22کیلومتر خطوط انتقال آب با استفاده از لوله های چدن داکتیل در اقطار بالا طی سال 90 در شهرهای تحت پوشش آبرسانی شرکت انجام شد.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در ادامه توضیح داد:با اجرای خطوط انتقال آب مشکل چندین ساله افت فشار آب در برخی از شهرها رفع گردیده و کیفیت سطح خدمات آبرسانی به مشترکین تحت پوشش به حد مطلوب رسیده است.

 


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۳:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٢
 

در سال 90شبکه آبرسانی شهرستان پیشوا بیش از 13کیلومتر توسعه پیدا نمود.

عملیات اجرایی  بیش از 13کیلومتر لوله گذاری جهت اجرای  توسعه شبکه آبرسانی در شهرستان پیشوا، طی سال 90انجام شد.

مدیر امور آب وفاضلاب شهرستان پیشوا در این خصوص گفت:با توجه به ساخت مجتمع های مسکونی مهر و همچنین شدت مهاجرت به شهرهای اطراف استان تهران و با ایجاد شهرک ها و بناهای نوساز در اطراف  شهر پیشوا به تبع آن می بایست شبکه توزیع آب شهری توسعه پیدا نماید.

مهرداد منصوری در ادامه توضیح داد: در همین راستا باهدف آبرسانی به مجتمع مسکونی مهر و در اختیار قرار دادن آب آشامیدنی به ساکنین شهرک و مناطق نوساز بیش از 13کیلومتر لوله گذاری جهت توسعه شبکه آبرسانی در پیشوا صورت گرفت.

وی همچنین از اجرای سه هزارو 200متر اصلاح شبکه آبرسانی در پیشوا خبر داد و افزود: به منظور از مدار خارج نمودن لوله های قدیمی وفرسوده در شبکه توزیع آب شهری و با هدف ارتقای کیفیت آبرسانی به مشترکان،طی چند عملیات اجرایی در چندین نقاط شهر پیشوا بیش از 3کیلومتر اصلاح شبکه آبرسانی انجام شد.