روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

انتصابات جدید در آبفای جنوب شرقی
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٩:٤۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٩/٢۸
 

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران با صدور احکام جداگانه ای سرپرستان ادارات یبر،خاتون آباد و حصار امیر را انتصاب نموده است.

به گزارش روابط عمومی این شرکت: مهندس منصور جنتی طی صدور احکامی  سید حسین تقوی ،حسین اثباتی پرکلینی و علی وحدانیان را به ترتیب به سمت سرپرست ادارات خاتون آباد،حصارامیر ومنطقه یبر که از شهرک های تحت پوشش خدماتی شرکت آبفای جنوب شرقی می باشند، منصوب کرد.

در ادامه این گزارش آمده است مهندس جنتی مدیر عامل شرکت آبفای جنوب شرقی در این احکام  ضمن انتصاب افراد نامبرده به سمت جدیدپیگیری وظایف محوله وخدمت رسانی به مردم شریف منطقه را از سوی آنان خواستار شده است.


 
 
کشف و شناسایی 400رشته انشعاب آب غیر مجاز در شهرستان پاکدشت
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٩:۳٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٩/٢٦
 

در شهرستان پاکدشت 400رشته از انشعابات غیر مجاز کشف و شناسایی گشته و نزدیک به 300فقره از آ نها تبدیل به مجاز شدند.

مدیر آب وفاضلاب شهرستان پاکدشت در این خصوص اظهار داشت:بر اساس گزارشات ماموران قرائت کنتور  مبنی بر استفاده تعدادی از مشترکین از انشعابات غیر مجاز در برخی از مناطق  تحت پوشش شبکه آب شهری پاکدشت،با پیگیری و بازدید بعمل آمده از سوی  ناظران مشترکین،400رشته از انشعابات غیر مجاز  کشف و شناسایی گردیده است.

حمیدرضا زارع کاشانی در ادامه توضیح داد: تعدادی از این نوع انشعابات خانگی و بخشی دیگر مربوط به مراکز صنعتی ، دامپروری بوده است که پس از چند مرحله اخطار به  مالکین آنها تمامی چهارصد فقره انشعاب غیر مجاز شناسایی شده قطع گردیدند.

وی افزود: با عنایت به این که یکی از وظایف خطیر شرکت آب و فاضلاب آبرسانی به همه اقشار در یک سطح می باشد بنا براین در جهت تبدیل انشعابات غیر مجاز مشترکین،پس از طی مراحل قانونی و دریافت هزینه های مربوط از مالکین آنها،نزدیک به 300فقره از انشعابات غیر مجاز در شهرستان پاکدشت به صورت مجاز در آمدند


 
 
در محدوده آبفای جنوب شرقی انجام شد تجهیز خودروهای امداد به دستگاه جی پی اس
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٩:۳٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٩/٢٦
 

در محدوده شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران  خودروهای امداد شهرستان ورامین  به دستگاه جی پی اس مجهز شدند.

معاونت نظارت بربهره برداری این شرکت گفت:به منظور نظارت دقیق بر خودروهای امداد و ارتقای کیفیت خدمات به مشترکین محترم در زمان بروز حوادث در شبکه آبرسانی، خودروهای امداد برخی از شهرهای زیر مجموعه شرکت آبفای جنوب شرقی مجهز به دستگاه جی پی اس گشتند.

غلامرضا مرادی در ادامه توضیح داد : درحال حاضر خودروهای امداد شهرهای ورامین، قرچک،باقرآباد وخیرآباد مجهزبه دستگاه جی پی اس گشته و درآینده برای خودرودهای امداد دیگر شهرهای تحت پوشش خدماتی شرکت نیز نصب خواهد شد.


 
 
در محدوده آبفای جنوب شرقی طی آبان ماه سال جاری بیش از یازده کیلومتر لوله گذاری د
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٢:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/۱۳
 

در محدوده شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران عملیات توسعه شبکه آبرسانی بیش از یازده کیلومتر در مسکن مهر شهرستان پاکدشت طی آبان ماه سال جاری به پایان رسید.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی با اعلام خبر فوق اظهار داشت:به منظور خدمات رسانی و در اختیار قرار دادن آب آشامیدنی به ساکنین مجتمع مسکونی مهر امام رضا شهرستان پاکدشت، اجرای لوله گذاری جهت توسعه شبکه آبرسانی به تمامی نقاط وبلوک های ساختمانی این شهرک در دستور کار شرکت آبفای جنوب شرقی قرار دارد.

مهندس منصور جنتی در ادامه افزود: در همین راستا با اجرای چند عملیات اجرایی جداگانه طی آبان ماه سال جاری درنقاط مختلف مجتمع مسکونی مذکور بیش از یازده کیلومتر لوله گذاری با استفاده از لوله پلی اتیلن در اقطار110تا315میلی متری انجام شد.

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران درپایان از اقدامات آبرسانی دیگری در مسکن مهر شهرستان پاکدشت خبرداد که می توان به احداث مخزن 15هزار متر مکعبی،نصب کنتور آب تفکیکی برای 1300واحد،حفر چاه  واجرای خطوط انتقال آب اشاره کرد.


 
 
مدیرعامل آبفای جنوب شرقی درهفته بسیج با خانواده محترم شهدا دیدار و گفتگو نمود
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٢:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/۱۳
 

به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران از خانواده معظم شهدا دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی این شرکت:طی مراسمی مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی به همراه فرمانده پایگاه بسیج شرکت با حضور در منزل خانواده محترم شهدا از نزدیک با آنان دیدار وگفتگو کرد.

گفتنی است این مراسم در فضایی بسیار معنوی برگزار گردید ومدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی طی سخنانی ضمن تجلیل از خانواده های بزرگوار شهدا، بر ادامه راه شهیدان و حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی  و اطاعت از ولایت تاکید نمود.


 
 
به مناسبت هفته بسیج انجام شد اهدای خون از سوی بسیجیان شرکت آبفای جنوب شرقی
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٢:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/۱۳
 

همزمان با هفته بسیج ، جمعی از کارکنان بسیجی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران طی حرکتی نمادین اقدام به اهدای خون نمودند.

به گزارش روابط عمومی این شرکت به منظور گرامیداشت یاد وخاطرات شهدای بسیجی  که  با مجاهدت و دلاوری ، طی هشت سال دفاع مقدس با نثار کردن خونشان ازکشور جمهوری اسلامی ایران پاسداری نمودند جمعی از بسیجیان شرکت آبفای جنوب شرقی  با حضور در سازمان انتقال خون شهرستان ورامین خونشان را اهدا کردند.  


 
 
طی هفته بسیج صورت گرفت نشست مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی با شورای پایگاه بسیج
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٢:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/۱۳
 

در آستانه فرا رسیدن هفته بسیج مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران با شورای پایگاه بسیج شرکت متبوع خود نشست وگفتگو نموده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی در این نشست صمیمی مدیرعامل این شرکت طی سخنانی، بسیج را ثمره شیرین انقلاب اسلامی  و پشتوانه پیشرفت کشور دانست وافزود: هفته بسیج  فرصت ارزشمندی  برای تجدید میثاق با آرمان های بلند انقلاب اسلامی و زنده نگه داشتن ارزش ها وروح بسیجی در آحادملت است.

مهندس منصور جنتی در ادامه ضمن قدر دانی از تلاش وزحمات کارکنان بسیجی در راستای نیل به اهداف عالی شرکت، خواستار حفظ وتقویت روحیه بسیجی در خدمت رسانی به مردم  را شد.

در ادامه این گزارش آمده است که طی نشست شورای پایگاه بسیج با مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در خصوص رشد و تعالی معنوی ومدیریتی شرکت ، ارتقای سطح کیفیت خدمت و آبرسانی بحث وتبادل نظر شد.


 
 
حفاری یک حلقه چاه جدید در شهرک حصارامیر پاکدشت
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٤:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/٩
 

در محدوده آبفای جنوب شرقی یک حلقه چاه جدید در شهرک حصارامیر پاکدشت در حال حفاری است

در محدوده شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران عملیات حفاری یک حلقه چاه آب آشامیدنی در شهرک حصارامیر شهرستان پاکدشت آغاز شد.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی با اعلام  خبر فوق اظهار داشت:شهرک حصار امیر یکی از مناطقی است که به تازگی تحویل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی گردیده و در همین راستا به منظور ارتقای کیفیت آبرسانی وتامین آب آشامیدنی شهروندان محترم ساکن در شهرک مذکور اجرای چند طرح آبرسانی در دستور کاری این شرکت قرار گرفته است.

مهندس منصور جنتی در ادامه توضیح داد:پس از بررسی ها و کارشناسی بعمل آمده  در دفتر فنی شرکت آبفای جنوب شرقی، در حال حاضر یک حلقه چاه جدید در شهرک حصار امیر در حال حفاری است که انشاء ا... پس از بهره برداری از این چاه مشکل آب شرب ساکنین منطقه تا حد زیادی مرتفع خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در پایان از حفر چند حلقه چاه دیگر در آینده نزدیک در شهرک حصارامیر شهرستان پاکدشت خبر داده است.


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٤:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/٩
 
در راستای ارتقای کیفیت آبرسانی شهر ورامین چهار کیلومتر توسعه و اصلاح در سطح شهر ورامین انجام شد
با اصلاح و توسعه چهار کیلومتر شبکه توزیع آب درشهر ورامین کیفیت آبرسانی به مشترکان شهر به شکل قابل توجهی بهبود پیداکرد. 
مدیر امور آب وفاضلاب ورامین با اعلام خبر فوق اظهار داشت:به منظور  اصلاح ونوسازی بخشی از شبکه فرسوده وقدیمی شهر ورامین جهت جلوگیری از هدر رفت آب آشامیدنی و کاهش آمار حوادث و اتفاقات بیش از 3هزار متر شبکه توزیع آب شهری در نقاط مختلف شهر در جریان چند عملیات اجرایی جداگانه اصلاح ونوسازی شد.
سید عزت ا..موسوی در ادامه توضیح داد:با عنایت به روند روبه رشد جمعیت در شهر ورامین و ایجاد شهرک های مسکونی جدید شبکه آبرسانی نیز  می بایست توسعه یابد که در همین راستا نزدیک به یک کیلومتر لوله گذاری جدید در مناطق توسعه یافته ورامین انجام شد تا ساکنین این مناطق نیز از نعمت آب آشامیدنی برخوردار شوند.
وی افزود: همزمان با اصلاح وتوسعه شبکه آبرسانی شهرورامین 1600فقره از انشعابات فرسوده آب نیز اصلاح و نوسازی شد.

 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٤:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/٩
 

در محدوده آبفای جنوب شرقی انجام شد حفر،تجهیز و راه اندازی3حلقه چاه آب در مسکن مهر پاکدشت

در محدوده شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران 3حلقه چاه آب آشامیدنی در مجتمع مسکونی مهر شهرستان پاکدشت حفر،تجهیز ودر مدار بهره برداری قرار گرفته اند.مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در این خصوص گفت: در راستای اجرای اهداف سیاست های دولت خدمت گذار وبه منظور تامین آب آشامیدنی ساکنین مجتمع مسکونی مهرشهرستان پاکدشت 3حلقه چاه آب در این منطقه حفر و راه اندازی شد.

مهندس منصور جنتی در ادامه با اشاره به این که تامین آب آشامیدنی  وآبرسانی به مجتمع مذکور در الویت دستور کاری شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی قرار دارد،اظهار داشت:تمامی چاههای حفر شده در مسکن مهر پاکدشت تجهیز و وارد مدار بهره برداری قرار گرفته است.

وی در پایان افزود: به منظور اجرای طرح پدافند غیرعامل وموارد حفاظتی در تاسیسات آبرسانی مسکن مهر پاکدشت محوطه دو حلقه از چاههای حفرشده فنس کشی و محصور گشته وجهت روشنایی نیز از پروژکتور خورشیدی استفاده شده است.


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٤:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/٩
 

طی شش ماه نخست سال جاری 9حلقه چاه در محدوده شرکت آبفای جنوبشرقی حفر،تجهیز و وارد مداربهره برداری شد

 

طی شش ماه نخست سال جاری 9حلقه چاه آب آشامیدنی در شهرهای زیر مجموعه شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران حفر،تجهیز ودر مدار بهره برداری قرار گرفتند.منصورجنتی مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران با اعلام خبر فوق اظهارداشت: به منظور تامین آب آشامیدنی موردنیاز شهروندان محترم حوزه جنوب شرقی استان تهران  وباعنایت به روند روبه رشد جمعیت درشهرهای این محدوده افزایش تقاضا برای مصرف آب، 9حلقه چاه آب در شش ماه اول سال 1390 توسط این شرکت حفر و تجهیز و وارد مدار بهره برداری شد.

 

مهندس منصور جنتی در ادامه توضیح داد:تعدادی از این چاه های حفرشده به منظور جابجایی چاه های قدیمی  که با افت سطح آب وکاهش دبی مواجه ویا کیفیت آب استحصالی آنها بسیار نامطلوب شده بود حفر و وارد مدار بهره برداری شده است.

 

وی در خصوص مشخصات چاه های حفرشده گفت: این چاهها به روش روتاری حفر  وبه طور متوسط  25لیتر در ثانیه آبدهی داشته ودارای 200تا 250متر عمق می باشند.

 

مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران در پایان با  اشاره با این که صد درصد منابع تامین آب در حوزه جنوب شرقی تهران از منابع زیر زمینی می باشد وتولید وتوزیع هزینه بسیار زیادی را برای شرکت آب وفاضلاب  را درپی دارد خواستار استفاده بهینه و صرفه جویی همه شهروندان در مصرف آب شد .

 


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ٤:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/٩
 

در محدوده آبفای جنوب شرقی استان تهران عملیات ساخت مخزن هوایی آب شهرستان پیشوا در دست اجراست

عملیات ساخت مخزن هوایی 500متر مکعبی شهرستان پیشوا آغاز شد. معاونت مهندسی وتوسعه شرکت آبفای جنوب شرقی دراین خصوص گفت: در راستای اجرای سیاستهای دولت خدمتگزار وبا عنایت به شروع عملیات اجرایی طرح های مسکن مهر در سراسر ایران اسلامی ،در شهرستان پیشوا نیز طرح مسکن مهر 4هزار واحدی  شروع شده که برای تامین فشار آب مورد نیاز منازل مسکونی ،ساخت مخزن هوایی در دستور کار قرارگرفت.

سهراب عامری شهرابی در ادامه توضیح داد:بر اساس مطالعات مهندسین مشاور وطبق بررسی های فنی وکارشناسی  بعمل آمده احداث یک مخزن هوایی 500متر مکعبی جنب مخازن زمینی شهر به منظور تقویت وتامین فشار آب شهرک مسکونی مهر شهرستان پیشوا مورد تاکید قرار گرفت که پس از برگزاری مناقصه،پیمانکار مربوطه جهت ساخت مخزن هوایی انتخاب شد.

وی در پایان با اشاره به این که خدمات رسانی و تامین آب آشامیدنی با کیفیت برای ساکنین شهرک مسکونی مهردر الویت دستور کاری شرکت آب وفاضلاب  قرار دارد،افزود: در حال حاضر  پایه های  فلزی و فونداسیون مخزن هوایی بصورت کامل احداث شده وبدنه مخزن نیز بیش از 50درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.