روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱٢:٠٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۸/۱٥
 

 

انتصابات در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

 

سرپرستان جدید دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی ،دفتر آموزش و منابع انسانی  واداره آب وفاضلاب شهر خیرآباد  معرفی ومشغول به کار شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی مهندس منصور جنتی مدیرعامل این شرکت با صدور احکام جداگانه ای آقایان سعید محمدیان سرپرست روابط عمومی وآموزش همگانی ، افشین خدابخشی پور باریکی  سرپرست دفتر آموزش ومنابع انسانی  ،علی جعفری نسب سرپرست اداره آب وفاضلاب خیرآباد و پرویز زهره وند را به عنوان مشاور مدیرعامل درامور روابط عمومی منصوب نمود.

در ادامه این گزارش آمده است جلسه تودیع ومعارفه در سالن اجتماعات شرکت آبفای جنوب شرقی باحضور مدیرعامل،معاونین و مدیران امورات و ادارات  این شرکت برگزار شد.


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۸/۱٤
 

در محدوده آبفای جنوب شرقی انجام شد اصلاح ونوسازی بیش از20کیلومتر شبکه آبرسانی

در محدوده شهرهای زیر مجموعه شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران عملیات اجرایی اصلاح ونوسازی بیش از20کیلومتراز شبکه های آبرسانی فرسوده به پایان رسید.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی  با اعلام خبر فوق اظهار داشت:در راستای ارتقای کیفیت خدمات و آبرسانی به شهروندان محترم جنوب شرقی استان تهران وبه جهت جلوگیری از هدر رفت آب آشامیدنی،کاهش آمار حوادث و اتفاقات و با عنایت به قدمت بالای شبکه های توزیع  آب شرب در سطح شهرهای تحت پوشش از مدار خارج نمودن تمامی خطوط آبرسانی فرسوده وقدیمی در دستور کار و برنامه پیش بینی شده این شرکت قرار گرفته است.

مهندس منصور جنتی در ادامه توضیح داد:درحال حاضر از ابتدای سال جاری تا کنون  بیش از 20کیلومتر از شبکه های توزیع آب شهرهای ورامین،پیشوا،قرچک،پاکدشت ودیگر شهرهای زیر مجموعه این شرکت با اجرای چند عملیات اجرایی وجایگزین نمودن لوله هایی باجنس وقطرمناسب اصلاح ونوسازی شده است.

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران درپایان خبرداد:همزمان با اجرای 20کیلومتراصلاح شبکه آبرسانی نزدیک به 4هزار فقره از انشعابات فرسوده آب نیز اصلاح ونوسازی شد.


 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۸/۱۳
 
در محدوده شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران یک حلقه چاه جدید در شهر ورامین حفر ، تجهیز و وارد مدار بهره برداری شد
 
یک حلقه چاه جدید در شهر ورامین حفر تجهیز و در مدار بهره برداری قرار گرفت.
 
مدیر امور آب و فاضلاب ورامین ضمن اعلام خبر فوق در این خصوص اظهار داشت :‌ به منظور افزایش تولید آب آشامیدنی و با عنایت به روند رو به رشد جمعیت در شهر ورامین و همچنین لزوم آینده نگری در تامین آب مورد نیاز مشترکین حفر ، تجهیز و راه اندازی یک حلقه چاه جدید در این شهر به پایان رسید .
عزت اله موسوی در خصوص مشخصات چاه مذکور گفت :‌ این چاه با توجه به شرایط خاص منطقه ناشی از فرو نشست و پدیده رانش زمین به شیوه دورانی حفر و به طور میانگین 35 لیتر در ثانیه آبدهی داشته و دارای 200 متر عمق می باشد .
گفتنی است شهر ورامین یکی از شهرهای بزرگ و روبه توسعه حوزه جنوب شرقی استان تهران است.

 
 
 
نویسنده : سعید محمدیان - ساعت ۱:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۸/۱٢
 
درشش ماهه نخست سال جاری با 40% رشد نسبت به زمان مشابه سال قبل سه هزار دستگاه کنتور آب در شهر ورامین تعویض شد
طی شش ماه نخست سال جاری با چهل درصد رشد نسبت به زمان مشابه سال قبل ، سه هزار دستگاه کنتور آب از کار افتاده شهر ورامین تعویض شده است .
 مدیر امور آب و فاضلاب ورامین با اعلام خبر فوق در این خصوص گفت :‌ در راستای اهداف عالی شرکت و به منظور کاهش میزان آب به حساب نیامده و بهینه سازی مصرف آب ، تعویض کل کنتور های از کار افتاده شهر ورامین تا پایان امسال در دستور کار این امور قرار دارد .
عزت الله موسوی در ادامه توضیح داد در بررسی آمار قرائت کنتور مبنی بر خرابی تعدادی از کنتور های مورد استفاده مشترکین شهر ورامین ، مراتب مورد بازدید کارشناسان مربوطه این امور قرار گرفته و تا کنون تعداد 3 هزار دستگاه کنتور از کار افتاده این شهر شناسایی و تمامی آنها تعویض شده است .
موسوی افزود :‌این در حالی است که طی شش ماه نخست سال گذشته دو هزار و دویست دستگاه کنتور های از کار افتاده تعویض شد بنا براین با تعویض سه هزار کنتور خراب در شش ماهه نخست سال جاری می توان گفت این بخش رشد40 درصدی داشته است .
وی همچنین خاطر نشان کرد :‌ با تعویض سه هزار دستگاه کنتور از کار افتاده ، تعیین میزان مصرف دقیق آب و کنترل مصرف مشترکین برای این امور امکان پذیر خواهد بود .
مدیر آب و فاضلاب ورامین در پایان با اشاره به فرا رسیدن فصل سرما از مشترکان این شهر خواست کنتورهای آب را جهت جلوگیری از ترکیدگی با عایق مناسب همچون پشم شیشه ، گونی و . . . بپوشانند.